O nás

Inovativní fotbalová agentura v celosvětovém měřítku

O nás

Jsme inovativní, moderní fotbalová agentura poskytující komplexní fotbalové služby v oblasti rozvoje mladého profesionála. Hlavní ideologií naší agentury je nábor nejtalentovanějších, progresivních hráčů, „amatérů“ – surových diamantů ve věku 15-21 let z celého Polska a Evropy.

Nejsme typická fotbalová agentura, manažeři – žoldáci zaměření pouze na finanční záležitosti. Jsme fotbalová agentura podle názvu, ve skutečnosti je WS Progres moderní fotbalový projekt, jehož cílem je šířit inovativní fotbalovou myšlenku v Polsku. Abychom naplnili vysoká očekávání, vytvořili jsme nedávno speciální nabídku pro již formované fotbalisty ve věku 21-28 let.

Do budoucna máme obrovské plány, které bohužel definitivně zastavil koronavirus, hodláme vytvořit vlastní klub a fotbalovou akademii. Dynamicky rozvíjíme náš YT kanál, kde zveřejňujeme mnoho zajímavých, věcných témat týkajících se rozvoje mladého fotbalisty. Chceme vybudovat i náš profesionální sportovní areál s kanceláří.

Plánujeme mnoho inovativních projektů v celosvětovém měřítku.

PŘIPOJTE SE K NÁM A PLNĚTE SI SVÉ SNY!

Naše fotbalová agentura je jedinou agenturou tohoto typu v Polsku po vzoru projektu Nike Football. Naše hráče komplexně trénujeme v každém ohledu: fotbalovém, fyzickém, mentálním, vzdělávacím i životním. Spolupracujeme s nejlepšími specialisty v Polsku, včetně mistra Evropy v kulturistice a mistra světa v karate, kteří se efektivně postarají o váš fyzický rozvoj.

Fotbalovou přípravu mají na starosti zkušení trenéři ze skupiny PSS, o váš duševní rozvoj se postarají kvalifikovaní sportovní psychologové. Každý náš hráč dostává komplexní balíček služeb a zboží: individuální pojištění, dietu, sestavu cvičení, vybavení, profesionální agenturní fotbalovou uniformu od Nike, videoreportáže ze zápasů a mnoho dalšího.

Žádná fotbalová agentura vám nenabídne tak komplexní balíček profesionálního fotbalisty za tak relativně nízkou cenu! Spolupracujeme s mnoha profesionálními i „amatérskými“ kluby po celém Polsku, navíc vlastníme i IT společnost, která se efektivně postará o vaši propagaci na internetu.

Spolupracujeme také s advokátní kanceláří SEQUEL zabývající se právní úpravou týkající se fotbalových smluv a přestupních smluv. Navíc jsme vlastníky esports organizace, kombinujeme skutečný a virtuální fotbal prostřednictvím série her FIFA! Srdečně vás zveme, abyste se obrátili na naši přátelskou, profesionální fotbalovou agenturu!

Call Now Button